German
Estonia
English
France
Poland
Lithuana
Russia
Ukraine
 
Konsultācijas no plkst. 8 līdz 17: +370 618 11322
Konsultācijas no plkst. 8 līdz 17: +370 618 11322   

josera-quality-logo

Ar parakstu un zīmogu

JOSERA nozīmē pārredzamību un labāko kvalitāti.

Uz JOSERA var paļauties…

jo dzīvnieku turētājs var uz to paļauties, ka JOSERA izmanto augstākās kvalitātes izejvielas. Mūsu produkti tiek ražoti un kontrolēti, balstoties uz HACCP pamatprincipu.

Tādējādi mēs jebkurā brīdī varam bez problēmām izsekot izejvielām no ražotāja līdz patērētājam. Mūsu laboratorijā mēs nepārtraukti nodrošinām mūsu produktu kvalitāti.

Mēs ļaujam neatkarīgiem, akreditētiem institūtiem sertificēt mūsu uzņēmumu un mūsu produktus visās ražošanas fāzēs un garantējam augstāko kvalitāti, apstiprinot to ar parakstu un zīmogu.

Sertifikāti

Iepirkšana

JOSERA produkcijas augsto kvalitāti garantē jau tas, ka iepērkot augstvērtīgās izejvielas, tās tiek rūpīgi izvēlētas un pārbaudītas. Mēs vadāmies pēc pašu noteiktām stingrām kvalitātes normām, kas reizēm ievērojami pārsniedz likumā noteiktās normas. Izmantojam tikai reģistrētas izejvielas, ko piegādā rūpīgi izvēlēti un sertificēti piegādātāji.

Sadarbībā ar mūsu piegādātājiem, mēs nosakām šos kvalitātes kritērijus un izstrādājam piegādes nosacījumus. Ilggadējā sadarbība ar mūsu galvenajiem partneriem ir pierādījums tam, ka, tāpat kā pārdošanā, godīga saskarsme vienam ar otru ir izdevīga visiem iesaistītajiem.

Pētniecība & attīstība

Mūsu pētniecības nodaļās veterinārārsti, biologi, ķīmiķi, lauksaimniecības inženieri un lauksaimnieki mērķtiecīgi strādā pie jaunu produktu izveides un to koncepcijām. Mēs izmantojam ne tikai mūsu zinātniskos pētījumus, bet arī jaunākos starptautisko pētījumu rezultātus. Jums kā klientam būs pārliecība, ka Jums mūsu produkti sniedz maksimālu drošību. JOSERA produkti ir pielāgoti dzīvnieka vajadzībām un satur nevis maksimālos, bet gan optimālos daudzumus.

Tas nodrošina vielmaiņas efektivitātes palielināšanu un atdevi. Jaunus produktus un barošanas koncepcijas mēs attīstām. pamatojoties uz ekonomiskiem, ekoloģiskiem un sabiedrības viedokļiem. Mūsu inovatīvās produktu koncepcijas sniedz Jums ekonomisku labumu jau augstākā kvalitātes līmenī.

Universitātes un veterinārārsti piedalās mūsu izmēģinājumos mūsu ražotnēs. Tā mēs iegūstam zinātnisku pierādījumu mūsu produktu pielietošanai un radām starptautiski atzītus dzīvnieku barības zīmolus kā Keragen®, Se Protect®., utt.

Izmantojot JOSERA produkciju, Jūs varat būt pārliecināts, ka saturs atbilst tam, kas rakstīts uz iepakojuma. Gandrīz visiem JOSERA produktiem atklāta deklarācija un brīvprātīga izejvielu uzskaite produktā ir standarts. Jau vairākus gadu desmitus neatkarīgajās laboratorijās (piem., DLG) mums piešķir labākos novērtējumus.

Ražošana

Precizitāte ir mūsu ražošanas, kurā izmanto augstās tehnoloģijas, dienas kārtībā.

Augstākā kvalitāte no maisa līdz maisam! Izejvielas uzglabā torņos. Izmantojot svarus, ar lielu precizitāti tās automātiski tiek dozētas un apstrādātas trijās ražošanas līnijās. Dozēšanas novirze no normas minerālvielām nedrīkst pārsniegt 0,1 % un mikroelementiem – 0,1 %.

Mūsu neatkarīgi kontrolētā drošības koncepcija (HACCP) sniedz uzticamu barības vielu kvalitāti.
Pirms produkti pamet mūsu ražotni, tos pārbauda modernajā JOSERA laboratorijā, jo piegādāta tiek tikai labākā kvalitāte. Uzņēmumam JOSERA būtiska ir ne tikai kvalitāte, bet arī pēc iespējas dabai draudzīgāka koncepcija un produktu ražošana:

  • Izmantojot augstvērtīgas izejvielas, var panākt mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi
  • Ilgtspējīgi produkti – pozitīvs ekoloģiskais balans minerālbarību ražošanai
  • Elektrība no atjaunojamiem enerģijas avotiem
  • Apkārtējai videi draudzīga un ilgtspējīga ražošanas tehnoloģija: JOSERA apbalvots kā

ÖKOPROFIT (ekoloģiskās peļņas) ražotne.

Kvalitātes nodrošināšana

Mūsu laboratorija ir mūsu kvalitātes menedžmenta sistēmas kodols un pārstāv augsto kvalitātes standartu ievērošanu.

Modernajā JOSERA laboratorijā roku rokā strādā pārtikas ķīmiķis, biologi, laboranti un lauksaimniecības inženieri. Laboratorijas aprīkojums (RFA, ICP, AAS, NIR, klasiskās analīžu metodes) ļauj īsā laikā iegūt ticamus laboratorijas rezultātus. Kvalificēti darbinieki regulāri pārbauda izejvielas, vai tajās nav nevēlamu vielu (kā svins, kadmijs, arsēns, mikotoksīni, utt.).

Viņi pārbauda:

  • visas ienākošās izejvielas pirms izkraušanas
  • nepārtraukti saražoto gala produkciju (arī maisījumu kvalitāti)
  • vielām, kurām draud noārdīšanās, pievieno drošības rezervi, lai uzglabāšanas termiņa beigās produkts saturētu minimālo deklarēto sastāvdaļu daudzumu

Neatkarīgi no mūsu laboratorijas pārbaudēm, mēs ļaujam mūsu produktus papildus pārbaudīt DLG laboratorijā. DLG pārbaudes ir neatkarīgas un sniedz lauksaimniekam drošības sajūtu, ka uz iepakojuma deklarētās satura vērtības patiešām ir produktā. Tādējādi ir iespējams pabarot veselus dzīvniekus ar lielu produktivitāti atbilstoši to vajadzībām.

Jau 25 gadus JOSERA ir DLG pārbaužu uzvarētājs, kā arī uzņēmumam ir piešķirts DLG Plus sertifikāts. DLG savus rezultātus publicē: www.dlg.org/gzuntersuchungen.