German
English
Espana
Estonia
Finland
France
Italy
Greece
Lithuania
Norway
Poland
Russia
Sweden
Ukraine
 
Konsultācijas no plkst. 8 līdz 17: +370 618 11322
Konsultācijas no plkst. 8 līdz 17: +370 618 11322 
Josera skābbarības piedevas / Juridiskā informācija

Juridiskā informācija

Informācija saskaņā ar Telemēdiju likuma (TMG) 5. pantu:

Josera GmbH & Co. KG
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach / Vācija

Kontaktinformācija:

Tālrunis: +49 (0) 9371 940-0
E-pasts: josera@josera.de

Reģistrēties tiesā: Amtsgericht Aschaffenburg

Reģistrācijas numurs: HRA 2827 

Nodokļu maksātāja numurs 202/158/02109          

PVN maksātāja identifikācijas numurs saskaņā ar Likuma par apgrozījuma nodokli (Umsatzsteuergesetz) 27.a pantu: DE 131 873 671

 

Josera GmbH & Co. KG personīgais atbildīgais partneris:

Josera Beteilligungs-GmbH

Industriegebiet Süd

63924 Kleinheubach / Vācija

Pilnvarotais pārstāvis: 
Jürgen Eller


Reģistrēties:
Reģistrēties tiesā: Amtsgericht Aschaffenburg

Reģistrācijas numurs: HRB 2615

Uzraudzības iestāde:
Regierung von Oberbayern
Futtermittelüberwachung Bayern
Sachgebiet. 56
Maximilianstraße 39
80538 München / Vācija

Atbildība par saturu saskaņā ar Valsts apraides līguma (RStV) 55. panta 2. daļu:

Michael Rosenzweig

Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach / Vācija

 

Atruna (Disclaimer)

Atbildība par saturu

Kā pakalpojumu sniedzējs saskaņā ar Telemēdiju likuma (TMG) 7. panta 1. daļu mēs esam atbildīgi par šajā mājaslapā publicēto mūsu sagatavoto saturu atbilstoši vispārējām likuma normām. Taču saskaņā ar Telemēdiju likuma (TMG) 8. līdz 10. pantu mūsu pienākums nav pārraudzīt mums nodotu vai saglabātu svešu informāciju vai vajadzības gadījumā kontrolēt, vai tā nenorāda uz kādu prettiesisku darbību. Pienākums dzēst informāciju vai liegt tās izmantošanu atbilstoši vispārējām likuma normām paliek spēkā. Taču uz šo attiecināmā atbildība stājas spēkā tikai brīdī, kad ir apzināts konkrētais likuma pārkāpums. Tiklīdz uzzināsim par attiecīgiem likuma pārkāpumiem, mēs nekavējoties dzēsīsim šādu saturu.

Atbildība par saitēm

Mūsu piedāvājums satur saites uz trešo personu mājaslapām, uz kuru saturu mums nav nekādas ietekmes. Tāpēc mēs nevaram uzņemties atbildību par šo svešo saturu. Par pievienoto saišu saturu atbildīgs vienmēr ir attiecīgās lapas piedāvātājs vai uzturētājs. Saistīto lapu saturs pievienošanas brīdī tika pārbaudīts, vai tas nesatur iespējamus likuma pārkāpumus. Saites pievienošanas brīdī netika konstatēts prettiesisks saturs. Saistīto lapu nepārtraukta satura pārbaude bez konkrētām norādēm par likuma pārkāpumu nav iespējama. Tiklīdz uzzināsim par attiecīgiem likuma pārkāpumiem, mēs nekavējoties dzēsīsim šādas saites.

Autortiesības

Mājaslapas uzturētājs patur visas tiesības uz sagatavoto saturu un izstrādātajiem darbiem atbilstoši Vācijas Autortiesību likumam (Urheberrecht). Pavairošana, apstrāde, izplatīšana un jebkura veida izmantošana ārpus autortiesību robežām veicama tikai ar attiecīgā autora jeb izgatavotāja rakstisku piekrišanu. Šīs mājaslapas satura lejupielādes un kopijas ir atļautas tikai personīgām, nekomerciālām vajadzībām. Ja šajā mājaslapā esošo saturu nav sagatavojis tās uzturētājs, tiek ievērotas trešo personu autortiesības. Jo īpaši tiek atbilstoši atzīmēts trešo personu sagatavots saturs. Ja Jūs tomēr pamanāt autortiesību pārkāpumus, lūdzam mūs attiecīgi informēt par to. Tiklīdz uzzināsim par attiecīgiem likuma pārkāpumiem, mēs nekavējoties dzēsīsim šādu saturu.