German
Estonia
English
France
Poland
Lithuana
Russia
Ukraine
 
Konsultācijas no plkst. 8 līdz 17: +49 (0) 9371 940 0
Konsultācijas no plkst. 8 līdz 17: +49 (0) 9371 940 0   

Atklājiet šeit Jūsu panākumu noslēpumu:

erfahrung-wissen-icon PIEREDZE & ZINĀŠANAS
75 gadu pieredze dzīvnieku barības ražošanā nav pašsaprotama lieta. Kopš uzņēmuma dibināšanas brīža 1941. gadā, JOSERA darbinieki darbojas saskaņā ar vienkāršu principu: Aktīvi veidot nākotni. Daudzas mūsu vīzijas laika gaitā ir kļuvušas par realitāti ar vērtīgu pieredzi. Zināšanas, kuras mēs labprāt nododam mūsu klientiem ar mūsu produktu un mūsu konsultāciju servisa starpniecību. Tas veido mūsu kopīgos panākumus!

DCIM102MEDIADJI_0217.JPG

 

empathie-offenheit-icon

EMPĀTIJA & ATKLĀTĪBA
Mēs spējam novērtēt sadarbības attiecību vērtību – ne tikai biznesā. Mēs kopjam tās, tāpat kā Jūs dzīvniekus. Mēs ļoti rūpīgi kopjam mūsu attiecības, lai mēs vienmēr izprastu Jūsu priekšstatus un vajadzības.

empathie_und_offenheit_150x100

 

innovation-fortschritt-icon

INOVĀCIJA & ATTĪSTĪBA
Mūsu pētniecības nodaļās un mūsu akreditētajā uzņēmuma laboratorijā, veterinārārsti, biologi, ķīmiķi, lauksaimniecības inženieri un lauksaimnieki mērķtiecīgi strādā pie jaunu produktu izveides un to koncepcijām. Mēs izmantojam ne tikai mūsu zinātniskos pētījumus, bet arī jaunākos starptautisko pētījumu rezultātus. Jums kā klientam būs pārliecība, ka Jums, mūsu produkti sniedz jaunākās inovācijas.

innovation_und_fortschritt_150x100

bestaendigkeit-zuverlaessigkeit-icon

STABILITĀTE & UZTICAMĪBA
Katrs mūsu darbības solis un sadarbība ar mūsu partneriem ir rūpīgi un kārtīgi pārdomāti. Mums JOSERA ir sinonīms kvalitātei un uzticamībai. Jau vairākus gadu desmitus neatkarīgajās pārbaudēs (piem. DLG Landwirtschafts-Gesellschaft) mums piešķir labākos novērtējumus.

bestaendigkeit_und_zuverlaessigkeit_150x100

ertrag-ergebnisse-icon

IENĀKUMI & REZULTĀTI
Visi risinājumi, kurus piedāvājam mūsu klientiem, balstās uz vienkāršiem ekonomiskiem likumiem: labākā cena un piemērotākā konsultācija. Tie ir izšķirošie faktori veiksmīgai un izaugsmi veicinošai sadarbībai.

ertrag_und_ergebnisse_150x200

 

entwicklung-nachhaltigkeit-icon

ATTĪSTĪBA & ILGTSPĒJĪBA
JOSERA uzskata, ka ekonomiskajai attīstībai jābūt līdzsvarā ar ilgtspējību. Ar to mēs vēlamies pārliecināt mūsu partnerus un klientus. Nākamās paaudzes tikai no tā iegūs.

entwicklung_und_nachhaltigkeit_150x100

 

erfolg-nutzen-icon

PANĀKUMI & IEGUVUMI
Nepārtraukta attīstība ir pamatlikums, saskaņā ar kuru mēs strādājam. Tas ļauj attīstīt jaunus produktus un palīdz uzturēt ilgstošu sadarbību ar partneriem, piegādātājiem un klientiem.

hand of a farmer watering young baby plants seedling in germination sequence on fertile soil with natural green background